Huawei P9 Lite

Huawei P9 Lite

wybierz taryfę

opis produktu

Huawei P9 Lite to następca cieszącego się bardzo dużą satysfakcją użytkowników P8 Lite. Smartfon wyposażony jest w szereg innowacyjnych rozwiązań, dzięki którym zarówno jego design oraz ładna kompaktowa obudowa, jak i funkcjonalność ( czytnik linii papilarnych i możliwość instalacji dwóch kart SIM) są na bardzo wysokim poziomie.

Ekran urządzenia został wyposażony 5.2 cala wyświetlacz Full HD zajmujący aż 76,4% powierzchni urządzenia i zachwyca doskonałym odwzorowaniem barw i precyzją wyświetlanych detali.

W P9 Lite zainstalowano matrycę aparatu 13Mpix z procesorem obrazu SONY IMX214, wyposażony w rozbudowane funkcje czy też tryby fotograficzne, pozwala na wykonywanie zdjęć bardzo wysokiej jakości. Funkcja ‚slow-motion’ w filmach wideo pozwala wydobyć każdy szczegół utrwalanych chwil.

W urządzeniu zainstalowano wydajną baterię o pojemności 3000mAh wspomaganą systemem SmartPower 4.0, który optymalizuje zużycie energii oraz pozwala na jeszcze dłuższe korzystanie bez konieczności ładowania.

Huawei P9 Lite napędza ośmiordzeniowy procesor HiSilicon Kirin 650 zapewniając wysoką wydajność, która jest niezbędna przy rozbudowanych funkcjonalnościach smartfona.

specyfikacja techniczna

Informacje dodatkowe

pokaż więcej

zalety zamawiania on-line

bez
wychodzenia
z domu

bezpieczna
transakcja

14 dni
na zwrot

pobieranie ...

phone name
z abonamentem Red Bull MOBILE SieMa
  • item
w abonamencie
  • item
X zł
X zł
jednorazowo
X zł

Widoczna wysokość abonamentów uwzględnia rabat 5 zł za wybór e-faktury i terminowe płatności oraz rabat 5 zł za zgody marketingowe i na profilowanie.

 
miesięcznie

szukaj: