Huawei P50 Pro

Huawei P50 Pro

wybierz taryfę

opis produktu

Seria P jest liderem wśród smartfonów o wszechstronnych i rozbudowanych zestawach aparatów. Aby osiągnąć prawdziwą perfekcję wykonywanych zdjęć i rejestrowanych filmów, model ten został wyposażony w aparat główny 50 Mpix, aparat monochromatyczny 40 Mpix, aparatu 13 Mpix z obiektywem ultraszerokokątnym oraz 64 Mpix z teleobiektywem. To niesamowite i funkcjonalne zestawienie, gwarantuje prawdziwą przyjemność korzystania.

Zaokrąglony ekran 3D obudowany lekkim i eleganckim korpusem, wygodnie układa się w dłoni, a jego smukłe linie cieszą nawet najbardziej wymagające oko. Zastosowanie technologii przyciemniania ekranu, daje Ci gwarancję ochrony Twojego wzroku w każdych warunkach. Technologia True-Chroma umożliwia wyświetlanie kolorów na poziomie zbliżonym do profesjonalnych wyświetlaczy referencyjnych.

Ładowanie bezprzewodowe oraz superszybkie ładowanie przewodowe zapewnia wygodne korzystanie. Pojemna bateria zasila serce urządzenia, którym jest mocny procesor Snapdragon 888. Innowacyjne oprogramowanie EMMUI 12, to moc wyjątkowych wrażeń, które możesz oglądać na ekranie 6,6’’ OLED.

specyfikacja techniczna

Informacje dodatkowe

Informacje ogólne
Pamięć RAM

8 GB

Pamięć wewnętrzna

256 GB

Standardowy akumulator

4360 mAH

Multimedia
Typ aparatu głownego [rozdzielczość matrycy]

50 Mpix

Aparat głowny
Wyświetlacz
Wielkość wyświetlacza [cale]

6.6

pokaż więcej

zalety zamawiania on-line

bez
wychodzenia
z domu

bezpieczna
transakcja

14 dni
na zwrot

Nie ma to jak wolność w mobajlu.

Zaciekawiła Cię oferta? Zostaw swój numer, a nasz sprzedawca skontaktuje się z Tobą niebawem.

Administratorem Twoich danych osobowych jest P4 sp. z .o.o. z siedzibą w Warszawie (02-677), ul. Wynalazek 1 (dalej „P4”). Będziemy przetwarzać Twoje dane w celu nawiązania kontaktu telefonicznego.
Masz prawo zażądać dostępu do treści danych, które Cię dotyczą – poprawić je, zaktualizować, sprostować, przenieść, usunąć lub ograniczyć ich przetwarzanie. Możesz też wnieść sprzeciw wobec przetwarzania Twoich danych osobowych.
Zawsze masz prawo do wycofania wyrażonej zgody. Wycofanie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania Twoich danych sprzed wycofania zgody.
Jeśli masz wątpliwości, czy Twoje dane są prawidłowo przetwarzane przez P4, to możesz wnieść skargę do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Szczegółowe informacje znajdziesz na naszej stronie https://www.play.pl/oi.

pobieranie ...

phone name
z abonamentem Red Bull MOBILE SieMa
  • item
w abonamencie
  • item
X zł
X zł
jednorazowo
X zł

Widoczna wysokość abonamentów uwzględnia rabat 5 zł za wybór e-faktury i terminowe płatności oraz rabat 5 zł za zgody marketingowe i na profilowanie.

 
miesięcznie

szukaj: