Huawei Mate 50 Pro + Huawei FreeBuds Pro 2

Huawei Mate 50 Pro + Huawei FreeBuds Pro 2

wybierz taryfę

opis produktu

<![CDATA[

Minimalistyczny i ekologiczny design sprawia, że słuchawki HUAWEI FreeBuds 2 Pro idealnie dopasują się do Ciebie, a ich noszenie będzie niemal niewyczuwalne. Są to pierwsze na świecie inteligentne słuchawki z dynamiczną redukcją szumów do 40 dB, co gwarantuje Ci doskonałą jakość dźwięku. Inteligentna technologia błyskawicznie zidentyfikuje rodzaj szumów w Twoim otoczeniu i automatycznie przełączy się na odpowiedni tryb.

HUAWEI FreeBuds 2 Pro wyposażone są w dwie anteny Bluetooth, dzięki którym mogą zidentyfikować zablokowany zakres sygnału i automatycznie przełączyć się na inną antenę, aby zapewnić Ci stabilne połączenie, gdziekolwiek jesteś. Ponadto mogą być połączone z kilkoma urządzeniami, dzięki czemu możesz słuchać muzyki z jednego smartfona, a połączenia odbierać z drugiego. Niezwykle wytrzymała bateria przy włączonej redukcji szumów pozwala odtwarzać dźwięk do 4,5 godzin, a przy wyłączonej – nawet do 7 godzin bez ładowania. Wraz z etui ładującym bateria wystarczy Ci aż na 30 godzin rozrywki. W przypadku zawieruszenia słuchawki możesz ją łatwo odnaleźć za pomocą aplikacji HUAWEI AI Life, która wywołuje sygnał dźwiękowy.

]]>

specyfikacja techniczna

Informacje dodatkowe

pokaż więcej

zalety zamawiania on-line

bez
wychodzenia
z domu

bezpieczna
transakcja

14 dni
na zwrot

Nie ma to jak wolność w mobajlu.

Zaciekawiła Cię oferta? Zostaw swój numer, a nasz sprzedawca skontaktuje się z Tobą niebawem.

Administratorem Twoich danych osobowych jest P4 sp. z .o.o. z siedzibą w Warszawie (02-677), ul. Wynalazek 1 (dalej „P4”). Będziemy przetwarzać Twoje dane w celu nawiązania kontaktu telefonicznego.
Masz prawo zażądać dostępu do treści danych, które Cię dotyczą – poprawić je, zaktualizować, sprostować, przenieść, usunąć lub ograniczyć ich przetwarzanie. Możesz też wnieść sprzeciw wobec przetwarzania Twoich danych osobowych.
Zawsze masz prawo do wycofania wyrażonej zgody. Wycofanie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania Twoich danych sprzed wycofania zgody.
Jeśli masz wątpliwości, czy Twoje dane są prawidłowo przetwarzane przez P4, to możesz wnieść skargę do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Szczegółowe informacje znajdziesz na naszej stronie https://www.play.pl/oi.

pobieranie ...

phone name
z abonamentem Red Bull MOBILE SieMa
  • item
w abonamencie
  • item
X zł
X zł
jednorazowo
X zł

Widoczna wysokość abonamentów uwzględnia rabat 5 zł za wybór e-faktury i terminowe płatności oraz rabat 5 zł za zgody marketingowe i na profilowanie.

 
miesięcznie

szukaj: