Huawei FreeBuds Pro

Huawei FreeBuds Pro

wybierz taryfę

opis produktu

Minimalistyczny i ekologiczny design sprawia, że słuchawki HUAWEI FreeBuds Pro idealnie dopasują się do Ciebie, a ich noszenie będzie niemal niewyczuwalne. Są to pierwsze na świecie inteligentne słuchawki z dynamiczną redukcją szumów do 40 dB, co gwarantuje Ci doskonałą jakość dźwięku. Inteligentna technologia błyskawicznie zidentyfikuje rodzaj szumów w Twoim otoczeniu i automatycznie przełączy się na odpowiedni tryb.

HUAWEI FreeBuds Pro wyposażone są w dwie anteny Bluetooth, dzięki którym mogą zidentyfikować zablokowany zakres sygnału i automatycznie przełączyć się na inną antenę, aby zapewnić Ci stabilne połączenie, gdziekolwiek jesteś. Ponadto mogą być połączone z kilkoma urządzeniami, dzięki czemu możesz słuchać muzyki z jednego smartfona, a połączenia odbierać z drugiego. Niezwykle wytrzymała bateria przy włączonej redukcji szumów pozwala odtwarzać dźwięk do 4,5 godzin, a przy wyłączonej – nawet do 7 godzin bez ładowania. Wraz z etui ładującym bateria wystarczy Ci aż na 30 godzin rozrywki. W przypadku zawieruszenia słuchawki możesz ją łatwo odnaleźć za pomocą aplikacji HUAWEI AI Life, która wywołuje sygnał dźwiękowy.

specyfikacja techniczna

Informacje dodatkowe

pokaż więcej

zalety zamawiania on-line

bez
wychodzenia
z domu

bezpieczna
transakcja

14 dni
na zwrot

pobieranie ...

phone name
z abonamentem Red Bull MOBILE SieMa
  • item
w abonamencie
  • item
X zł
X zł
jednorazowo
X zł

Widoczna wysokość abonamentów uwzględnia rabat 5 zł za wybór e-faktury i terminowe płatności oraz rabat 5 zł za zgody marketingowe i na profilowanie.

 
miesięcznie

szukaj: