Huawei Band 7

Huawei Band 7

wybierz taryfę

opis produktu

<![CDATA[

Smukły i lekki, posiada ergonomiczny pasek, aby codzienność stała się wygodna i bezobsługowa. Dwutygodniowa żywotność baterii gwarantuje, że smartwatch będzie towarzyszył Ci w każdej sytuacji, pozwalając na monitorowanie parametrów życiowych wszędzie tam, gdzie pozostajesz w ruchu.

System monitorowania tętna TruSeen 4.0 oraz program Healthy Living Shamrock sprawią, że weryfikowanie wskaźników będzie szybkie i wygodne. Wskaźnik zdolności biegowej oraz aż 96 trybów sportowych, to prawdziwa gratka zarówno dla aktywnych użytkowników, jak i tal tych, którzy dopiero uczą się zdrowych nawyków.

]]>

specyfikacja techniczna

Informacje dodatkowe

pokaż więcej

zalety zamawiania on-line

bez
wychodzenia
z domu

bezpieczna
transakcja

14 dni
na zwrot

Nie ma to jak wolność w mobajlu.

Zaciekawiła Cię oferta? Zostaw swój numer, a nasz sprzedawca skontaktuje się z Tobą niebawem.

Administratorem Twoich danych osobowych jest P4 sp. z .o.o. z siedzibą w Warszawie (02-677), ul. Wynalazek 1 (dalej „P4”). Będziemy przetwarzać Twoje dane w celu nawiązania kontaktu telefonicznego.
Masz prawo zażądać dostępu do treści danych, które Cię dotyczą – poprawić je, zaktualizować, sprostować, przenieść, usunąć lub ograniczyć ich przetwarzanie. Możesz też wnieść sprzeciw wobec przetwarzania Twoich danych osobowych.
Zawsze masz prawo do wycofania wyrażonej zgody. Wycofanie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania Twoich danych sprzed wycofania zgody.
Jeśli masz wątpliwości, czy Twoje dane są prawidłowo przetwarzane przez P4, to możesz wnieść skargę do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Szczegółowe informacje znajdziesz na naszej stronie https://www.play.pl/oi.

pobieranie ...

phone name
z abonamentem Red Bull MOBILE SieMa
  • item
w abonamencie
  • item
X zł
X zł
jednorazowo
X zł

Widoczna wysokość abonamentów uwzględnia rabat 5 zł za wybór e-faktury i terminowe płatności oraz rabat 5 zł za zgody marketingowe i na profilowanie.

 
miesięcznie

szukaj: