Huawei Band 6

Huawei Band 6

wybierz taryfę

opis produktu

Band 6 to opaska, na której zobaczysz więcej i wyraźniej, a korzystanie z niej podczas aktywności ruchowych, to czysta przyjemność! Wyposażona w aż 96 trybów sportowych, pozwoli Ci na dostosowanie funkcji urządzenia do indywidualnych potrzeb, a manualne przyciski ułatwią wygodne sterowanie opaską w każdych warunkach. Dzięki fantastycznym rozwiązaniom technologicznym, bateria działa do 14 dni, a już 5 minut ładowania, wydłuża ten czas do kolejnych 2 dni.

 

Inteligentna opaska, to nie tylko kompan sportowych wojaży. Band 6 została wzbogacona o ponad 100 ciekawych i unikalnych tarcz zegarka, co gwarantuje pełną personalizację i dopasowanie do każdego stroju. Posiadając szybki procesor i liczne udogodnienia, Band 6 pozostaje lekkim i eleganckim urządzeniem, które towarzyszy Ci zawsze, aby dać z siebie więcej, niż tradycyjny zegarek.

specyfikacja techniczna

Informacje dodatkowe

pokaż więcej

zalety zamawiania on-line

bez
wychodzenia
z domu

bezpieczna
transakcja

14 dni
na zwrot

Nie ma to jak wolność w mobajlu.

Zaciekawiła Cię oferta? Zostaw swój numer, a nasz sprzedawca skontaktuje się z Tobą niebawem.

Administratorem Twoich danych osobowych jest P4 sp. z .o.o. z siedzibą w Warszawie (02-677), ul. Wynalazek 1 (dalej „P4”). Będziemy przetwarzać Twoje dane w celu nawiązania kontaktu telefonicznego.
Masz prawo zażądać dostępu do treści danych, które Cię dotyczą – poprawić je, zaktualizować, sprostować, przenieść, usunąć lub ograniczyć ich przetwarzanie. Możesz też wnieść sprzeciw wobec przetwarzania Twoich danych osobowych.
Zawsze masz prawo do wycofania wyrażonej zgody. Wycofanie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania Twoich danych sprzed wycofania zgody.
Jeśli masz wątpliwości, czy Twoje dane są prawidłowo przetwarzane przez P4, to możesz wnieść skargę do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Szczegółowe informacje znajdziesz na naszej stronie https://www.play.pl/oi.

pobieranie ...

phone name
z abonamentem Red Bull MOBILE SieMa
  • item
w abonamencie
  • item
X zł
X zł
jednorazowo
X zł

Widoczna wysokość abonamentów uwzględnia rabat 5 zł za wybór e-faktury i terminowe płatności oraz rabat 5 zł za zgody marketingowe i na profilowanie.

 
miesięcznie

szukaj: