HTC Wireless Earbuds

HTC Wireless Earbuds

wybierz taryfę

opis produktu

<![CDATA[

Słuchawki bezprzewodowe HTC Wireless Earbuds zachwycą Cię swoim stylowym designem. Dzięki ergonomicznej i ultralekkiej konstrukcji, która dopasowuje się do Twojego ucha i tłumi zewnętrzne hałasy noszenie słuchawek będzie praktycznie nieodczuwalne.

Zastosowana w słuchawkach bateria w połączeniu z ładującym etui zapewni Ci długie godziny użytkowania bez potrzeby ciągłego ładowania sprzętu w codziennym pędzie. Bezprzewodowa łączność Bluetooth 5.0 zagwarantuje stabilne połączenie z innymi urządzeniami i synchronizację dźwięku z wyświetlanym na ekranie ulubionym serialem czy grą.

]]>

specyfikacja techniczna

Informacje dodatkowe

pokaż więcej

zalety zamawiania on-line

bez
wychodzenia
z domu

bezpieczna
transakcja

14 dni
na zwrot

Nie ma to jak wolność w mobajlu.

Zaciekawiła Cię oferta? Zostaw swój numer, a nasz sprzedawca skontaktuje się z Tobą niebawem.

Administratorem Twoich danych osobowych jest P4 sp. z .o.o. z siedzibą w Warszawie (02-677), ul. Wynalazek 1 (dalej „P4”). Będziemy przetwarzać Twoje dane w celu nawiązania kontaktu telefonicznego.
Masz prawo zażądać dostępu do treści danych, które Cię dotyczą – poprawić je, zaktualizować, sprostować, przenieść, usunąć lub ograniczyć ich przetwarzanie. Możesz też wnieść sprzeciw wobec przetwarzania Twoich danych osobowych.
Zawsze masz prawo do wycofania wyrażonej zgody. Wycofanie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania Twoich danych sprzed wycofania zgody.
Jeśli masz wątpliwości, czy Twoje dane są prawidłowo przetwarzane przez P4, to możesz wnieść skargę do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Szczegółowe informacje znajdziesz na naszej stronie https://www.play.pl/oi.

pobieranie ...

phone name
z abonamentem Red Bull MOBILE SieMa
  • item
w abonamencie
  • item
X zł
X zł
jednorazowo
X zł

Widoczna wysokość abonamentów uwzględnia rabat 5 zł za wybór e-faktury i terminowe płatności oraz rabat 5 zł za zgody marketingowe i na profilowanie.

 
miesięcznie

szukaj: