Honor MagicWatch 2 46mm

Honor MagicWatch 2 46mm

wybierz taryfę

opis produktu

Wytrzymały zegarek Honor MagicWatch 2 to niezawodny towarzysz codziennych aktywności. Jego obudowę wykonano ze stali nierdzewnej 316L, dzięki czemu jest on bardziej odporny na uszkodzenia. Tryb Always-On pozwoli Ci sprawdzać godzinę bez konieczności wybudzania ekranu; dodatkowo za każdym razem, gdy uniesiesz nadgarstek, na tarczy wyświetli się inne zdjęcie z Twojej kolekcji. Zegarek wyposażono w procesor Huawei Kirin A1, który zapewnia większą wydajność urządzenia, oraz zamontowano w nim mikron i głośnik do przeprowadzania szybkich rozmów telefonicznych.  

 

Honor MagicWatch 2 ma wiele przydatnych funkcji. Możesz korzystać z aż 15 trybów fitness, a także z wbudowanej aplikacji do biegania z 13 planami treningowymi i wskazówkami w czasie rzeczywistym. W czasie jazdy na rowerze lub wspinaczki świetnie sprawdzi się podwójny system lokalizacji satelitarnej z dokładnym monitoringiem prędkości, trasy czy wysokościomierzem. Specjalne technologie Huawei nie tylko dostarczą informacji na temat spalonych kalorii i pokonanego dystansu, lecz także pomogą Ci poradzić sobie ze stresem oraz poprawić jakość snu.   

specyfikacja techniczna

Informacje dodatkowe

pokaż więcej

zalety zamawiania on-line

bez
wychodzenia
z domu

bezpieczna
transakcja

14 dni
na zwrot

Nie ma to jak wolność w mobajlu.

Zaciekawiła Cię oferta? Zostaw swój numer, a nasz sprzedawca skontaktuje się z Tobą niebawem.

Administratorem Twoich danych osobowych jest P4 sp. z .o.o. z siedzibą w Warszawie (02-677), ul. Wynalazek 1 (dalej „P4”). Będziemy przetwarzać Twoje dane w celu nawiązania kontaktu telefonicznego.
Masz prawo zażądać dostępu do treści danych, które Cię dotyczą – poprawić je, zaktualizować, sprostować, przenieść, usunąć lub ograniczyć ich przetwarzanie. Możesz też wnieść sprzeciw wobec przetwarzania Twoich danych osobowych.
Zawsze masz prawo do wycofania wyrażonej zgody. Wycofanie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania Twoich danych sprzed wycofania zgody.
Jeśli masz wątpliwości, czy Twoje dane są prawidłowo przetwarzane przez P4, to możesz wnieść skargę do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Szczegółowe informacje znajdziesz na naszej stronie https://www.play.pl/oi.

pobieranie ...

phone name
z abonamentem Red Bull MOBILE SieMa
  • item
w abonamencie
  • item
X zł
X zł
jednorazowo
X zł

Widoczna wysokość abonamentów uwzględnia rabat 5 zł za wybór e-faktury i terminowe płatności oraz rabat 5 zł za zgody marketingowe i na profilowanie.

 
miesięcznie

szukaj: