Honor MagicWatch 2 46mm

Honor MagicWatch 2 46mm

wybierz taryfę

opis produktu

Wytrzymały zegarek Honor MagicWatch 2 to niezawodny towarzysz codziennych aktywności. Jego obudowę wykonano ze stali nierdzewnej 316L, dzięki czemu jest on bardziej odporny na uszkodzenia. Tryb Always-On pozwoli Ci sprawdzać godzinę bez konieczności wybudzania ekranu; dodatkowo za każdym razem, gdy uniesiesz nadgarstek, na tarczy wyświetli się inne zdjęcie z Twojej kolekcji. Zegarek wyposażono w procesor Huawei Kirin A1, który zapewnia większą wydajność urządzenia, oraz zamontowano w nim mikron i głośnik do przeprowadzania szybkich rozmów telefonicznych.  

 

Honor MagicWatch 2 ma wiele przydatnych funkcji. Możesz korzystać z aż 15 trybów fitness, a także z wbudowanej aplikacji do biegania z 13 planami treningowymi i wskazówkami w czasie rzeczywistym. W czasie jazdy na rowerze lub wspinaczki świetnie sprawdzi się podwójny system lokalizacji satelitarnej z dokładnym monitoringiem prędkości, trasy czy wysokościomierzem. Specjalne technologie Huawei nie tylko dostarczą informacji na temat spalonych kalorii i pokonanego dystansu, lecz także pomogą Ci poradzić sobie ze stresem oraz poprawić jakość snu.   

specyfikacja techniczna

Informacje dodatkowe

pokaż więcej

zalety zamawiania on-line

bez
wychodzenia
z domu

bezpieczna
transakcja

14 dni
na zwrot

pobieranie ...

phone name
z abonamentem Red Bull MOBILE SieMa
  • item
w abonamencie
  • item
X zł
X zł
jednorazowo
X zł

Widoczna wysokość abonamentów uwzględnia rabat 5 zł za wybór e-faktury i terminowe płatności oraz rabat 5 zł za zgody marketingowe i na profilowanie.

 
miesięcznie

szukaj: