Garmin Vivomove Style

Garmin Vivomove Style

wybierz taryfę

opis produktu

<![CDATA[

Wielofunkcyjny zegarek od Garmina to wspaniałe rozwiązanie dla tych, którzy chcą mieć czas pod kontrolą, a jednocześnie monitorować parametry swojego organizmu na każdym kroku. Zaawansowane czujniki sprawdzają w czasie rzeczywistym między innymi takie parametry jak tętno, cykl menstruacyjny czy fazę i głębokość snu. Synchronizacja z Garmin Connect połączy Cię ze wspaniałą społecznością użytkowników aplikacji Garmin.

 

Dopracowane w każdym calu detale gwarantują, że wyróżnisz się nosząc ten prestiżowy zegarek. Jego wygodny pasek i piękna tarcza dadzą Ci poczucie luksusu i komfort używania na co dzień. Ten świetny gadget przenosi aktywność fizyczną na wyższy poziom, pozwalając na weryfikowanie niezbędnych parametrów Twojego organizmu, aby poprawić wydajność ćwiczeń.

]]>

specyfikacja techniczna

Informacje dodatkowe

pokaż więcej

zalety zamawiania on-line

bez
wychodzenia
z domu

bezpieczna
transakcja

14 dni
na zwrot

Nie ma to jak wolność w mobajlu.

Zaciekawiła Cię oferta? Zostaw swój numer, a nasz sprzedawca skontaktuje się z Tobą niebawem.

Administratorem Twoich danych osobowych jest P4 sp. z .o.o. z siedzibą w Warszawie (02-677), ul. Wynalazek 1 (dalej „P4”). Będziemy przetwarzać Twoje dane w celu nawiązania kontaktu telefonicznego.
Masz prawo zażądać dostępu do treści danych, które Cię dotyczą – poprawić je, zaktualizować, sprostować, przenieść, usunąć lub ograniczyć ich przetwarzanie. Możesz też wnieść sprzeciw wobec przetwarzania Twoich danych osobowych.
Zawsze masz prawo do wycofania wyrażonej zgody. Wycofanie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania Twoich danych sprzed wycofania zgody.
Jeśli masz wątpliwości, czy Twoje dane są prawidłowo przetwarzane przez P4, to możesz wnieść skargę do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Szczegółowe informacje znajdziesz na naszej stronie https://www.play.pl/oi.

pobieranie ...

phone name
z abonamentem Red Bull MOBILE SieMa
  • item
w abonamencie
  • item
X zł
X zł
jednorazowo
X zł

Widoczna wysokość abonamentów uwzględnia rabat 5 zł za wybór e-faktury i terminowe płatności oraz rabat 5 zł za zgody marketingowe i na profilowanie.

 
miesięcznie

szukaj: