Forever KW-500 4G

Forever KW-500 4G

wybierz taryfę

opis produktu

<![CDATA[

Dzięki zaawansowanym funkcjom zegarka, rodzic ma możliwość sprawdzenia dokładnej lokalizacji GPS pobieranej za pośrednictwem systemu satelitarnego. Da Ci to poczucie bezpieczeństwa i upewni, gdzie znajduje się Twoje dziecko. Funkcja wideo rozmowy daje możliwość wygodnej komunikacji.

Zastosowanie wytrzymałych materiałów umożliwiło osiągnięcie standardów normy wodoodporności IP67, aby urządzenie nadążało za Twoim dzieckiem, bez obawy o jego awarię ze względu na krótkotrwałe zalanie lub opady. Aby podopieczny czuł się równie bezpiecznie, zegarem posiada przycisk SOS, który bezpośrednio łączy z opiekunem w przypadku nagłej potrzeby.

]]>

specyfikacja techniczna

Informacje dodatkowe

pokaż więcej

zalety zamawiania on-line

bez
wychodzenia
z domu

bezpieczna
transakcja

14 dni
na zwrot

Nie ma to jak wolność w mobajlu.

Zaciekawiła Cię oferta? Zostaw swój numer, a nasz sprzedawca skontaktuje się z Tobą niebawem.

Administratorem Twoich danych osobowych jest P4 sp. z .o.o. z siedzibą w Warszawie (02-677), ul. Wynalazek 1 (dalej „P4”). Będziemy przetwarzać Twoje dane w celu nawiązania kontaktu telefonicznego.
Masz prawo zażądać dostępu do treści danych, które Cię dotyczą – poprawić je, zaktualizować, sprostować, przenieść, usunąć lub ograniczyć ich przetwarzanie. Możesz też wnieść sprzeciw wobec przetwarzania Twoich danych osobowych.
Zawsze masz prawo do wycofania wyrażonej zgody. Wycofanie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania Twoich danych sprzed wycofania zgody.
Jeśli masz wątpliwości, czy Twoje dane są prawidłowo przetwarzane przez P4, to możesz wnieść skargę do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Szczegółowe informacje znajdziesz na naszej stronie https://www.play.pl/oi.

pobieranie ...

phone name
z abonamentem Red Bull MOBILE SieMa
  • item
w abonamencie
  • item
X zł
X zł
jednorazowo
X zł

Widoczna wysokość abonamentów uwzględnia rabat 5 zł za wybór e-faktury i terminowe płatności oraz rabat 5 zł za zgody marketingowe i na profilowanie.

 
miesięcznie

szukaj: