zostańmy w kontakcie

rozmawiaj bez granic!

Tanie rozmowy i połączenia na Ukrainę z Polski

Pakiet zawiera 1000 minut na Ukrainę, 15 GB oraz nielimitowane połączenia i SMS w Polsce. Pakiet jednorazowy za 35 zł / 30 dni

Jak włączyć pakiet?

Pakiet dostępny jest w dwóch wersjach, jednorazowej oraz cyklicznym. Jednorazowy pakiet ważny jest przez 30 dni i nie zostanie wznowiony automatycznie. Pakiet cykliczny zostanie wznowiony automatycznie po 30 dniach, jeśli na Twoim koncie dostępne jest 35 zł. Promocyjne minuty można wykorzystać na połączenia z Ukrainą w sieci Kyivstar, Vodafone i lifecell. Jeśli wykorzystasz przyznany pakiet minut przez zakończeniem okresu promocji, za każdą kolejną minutę zapłacisz 0,19 zł. Po wykorzystaniu promocyjnych 15 GB, za dalsze korzystanie z usługi internetu mobilnego zapłacisz zgodnie z wybranym planem taryfowym.

W jakich ofertach działa pakiet?

Red Bull MOBILE SieMa na Kartę

Red Bull MOBILE SieMa na Kartę PL

aktywuj pakiet

*111*1200*1#

chcesz sprawdzić, którą masz ofertę? Wpisz kod i zatwierdź

*111*49*1#

chcesz sprawdzić stan minut w pakiecie? Wpisz i zatwierdź kod

*111*996#*

bliżej domu dzięki
Red Bull MOBILE

Nostalgia dopada każdego z nas. Czasami mówimy sobie, że to tylko efekt ciężkiego dnia. Innym razem chcemy rzucić wszystko i wrócić jak najszybciej tam, gdzie czujemy się najlepiej. Na szczęście mamy prostą receptę na takie sytuacje. Czasy przekazywania wieści z ust do ust za pomocą kurierów czy telegramów mamy już za sobą. Dzisiaj wystarczy telefon w ręku, żeby w zaledwie kilka chwil dowiedzieć się, co dzieje się w domu. W naszej sieci mamy cztery podstawowe oferty pakietów skierowanych na Ukrainę. Dzięki nim tęsknota nie będzie już taka straszna. Pytasz, ile kosztuje połączenie na Ukrainę? Czytaj dalej i poznaj ofertę Red Bull MOBILE.

bliżej domu dzięki
Red Bull MOBILE

To wyjątkowe rozwiązanie stworzone dla wszystkich, którzy żyją tym, co dzieje się zarówno w Polsce, jak i na Ukrainie. Co ważne, taki pakiet dostępny jest w dwóch opcjach: jednorazowej oraz cyklicznej. Fajnie jest mieć przed sobą możliwość wyboru, prawda?
Pakiet jednorazowy kosztuje 35 złotych i jest aktywny 30 dni. Pakiet cykliczny działa na podobnych zasadach. Po upływie 30 dni od aktywacji pierwszego pakietu kolejny zostaje przyznany automatycznie, pod warunkiem, że na Twoim koncie jest 35 złotych. Promocyjne minuty są skierowane do najważniejszych operatorów komórkowych na Ukrainie, czyli sieci Kyivstar, Vodafone oraz Lifecell. Bo jak to bywa w rodzinie i wśród znajomych, czasami trudno nakłonić ich na jedno rozwiązanie. Pomyśleliśmy o tym, dzięki czemu w Red Bull MOBILE dzwonisz do trzech najważniejszych ukraińskich operatorów, a rachunkami się nie martwisz. Jeżeli zdarzy się sytuacja, kiedy wykorzystasz minuty przed końcem promocji, za wszystkie dodatkowe minuty połączeń wychodzących zapłacisz tylko 19 groszy. Tak wygląda naprawdę uczciwa oferta. A kwestia promocyjnego internetu? Po wykorzystaniu pełnych 15 GB transferu internetowego dalsze korzystanie z sieci będzie możliwe po stawce zapisanej w Twojej taryfie.

10 GB na Vibera + 1000 minut
na Ukrainę

Drugi z naszych pakietów to kolejna atrakcyjna propozycja dla wszystkich, którzy chcą pozostać w kontakcie bez względu na granice. W tym pakiecie oprócz 10 GB na Vibera znajdziesz dodatkowe 2 GB transferu internetowego oraz oczywiście aż 1000 minut na Ukrainę do najważniejszych sieci – Kyivster, Vodafone oraz Lifecell. Koszt? Jedyne 30 złotych. Pamiętaj o tych, którzy czekają na telefon od Ciebie. Aktywuj pakiet i zadzwoń dzisiaj do domu.

pakiet 1000 minut
na Ukrainę

Jest tyle historii, które warto opowiedzieć. Dlatego właśnie opłaca się aktywować pakiet tysiąca minut na Ukrainę. Teraz poznasz każdą historię i przekażesz dokładnie, jak wyglądają Twoje plany, cele i marzenia. Taki pakiet, skierowany do numerów zarejestrowanych w Kyivster, Vodafone oraz Lifecell, może być Twój za jedyne 25 złotych na 30 dni od chwili aktywacji. Czy wspominaliśmy już, jak bardzo lubimy łączyć ludzi?

Red Bull MOBILE SieMa na kartę

Wybierz naszą atrakcyjną ofertę i nigdy nie zapomnij, gdzie jest dom. Nasz starter kupisz za jedyne 5 złotych. Co dostaniesz w zamian? Na dobry początek 8 GB internetu za darmo, a na koncie będzie czekać na Ciebie 5 złotych. Ceny za połączenia w Polsce to tylko 39 groszy za minutę do wszystkich sieci. SMS-y będziesz wysyłać za 25 groszy, a MMS-y za jedyne 45 groszy. Brzmi super? To słuchaj tego – za każde doładowanie otrzymujesz dodatkowe pakiety internetu do wykorzystania w Polsce. Możesz zgarnąć nawet 40 GB do wykorzystania przez 150 dni od doładowania konta! Każde kolejne doładowanie przedłuża połączenia wychodzące od 5 do 150 dni oraz połączenia przychodzące od 65 do 210 dni.
A teraz zapamiętaj ten kod – *111*201*#. To dzięki niemu aktywujesz tańsze połączenia i SMS-y na Ukrainę. Co najważniejsze, zrobisz to całkowicie za darmo, bez żadnych haczyków.
Starter Red Bull MOBILE możesz kupić praktycznie wszędzie.
Jesteśmy dostępni we wszystkich salonach sieci Play oraz na stacjach Orlen, Lotos czy Shell. Nasze karty znajdziesz w każdym z ponad 6000 sklepów sieci Żabka, w placówkach Poczty Polskiej, w salonach prasowych Kolporter oraz Relay, w kioskach Ruchu oraz w wielu innych punktach sprzedaży. Teraz możesz być naprawdę na bieżąco z tym, co dzieje się w domu.
dowiedz się więcej