#102045

Wybierz sobie
OFERTĘ NA KARTĘ

Rozmowy i wiadomości bez limitów
czy solidna paczka Internetu?


Jak przenieść numer na kartę
do Red Bull Mobile?

Przeniesienie numeru na kartę do innej sieci to bardzo popularny proces, na który codziennie decyduje się kilka tysięcy osób. W przypadku Red Bull Mobile cała procedura jest uproszczona i bez zbędnych formalności. Jak i gdzie przenieść numer?

Jesteś klientem innej sieci

 • 1Przyjdź do salonu Play z dowodem osobistym i swoją kartą SIM. Upewnij się, że Twój numer jest zarejestrowany u obecnego operatora.

 • 2Wypełnij wniosek o przeniesienie numeru. To my załatwiamy wszystkie formalności, więc możesz zrelaksować się i spędzać czas w dowolny sposób, bez zbędnej biurokracji.

 • 3Dostaniesz starter Play z tymczasowym numerem. Skontaktujemy się z Tobą i przekażemy informacje na temat aktualnego statusu przenoszenia numeru.

Jesteś klientem Play

 • AZaloguj się na stronie Play24.pl i wybierz odpowiednią opcję.

 • BWprowadź na klawiaturze kod *163*99# i zatwierdź.

Nie musisz zastanawiać się nad tym, kiedy można przenieść numer, ponieważ załatwimy to za Ciebie.
W przypadku oferty na kartę procedura jest maksymalnie uproszczona.


Jaką ofertę na kartę w Red Bull Mobile można wybrać?

W Red Bull Mobile możesz wybierać spośród różnych ofert na kartę. Wszystkie poniższe pakiety są cykliczne. W każdym pakiecie w „Siema na kartę” otrzymujesz rozmowy i SMS-y bez limitu, a także bonusy za doładowania. Wśród proponowanych ofert na kartę dla osób przenoszących numer do Red Bull Mobile można wyróżnić:

Oferta na kartę 8gb na start
 • 8 GB ZA DARMO NA START

  TERAZ 8 GB ZA DARMO NA START

 • BONUSOWE GIGABAJTY PO KAŻDYM DOŁADOWANIU

  BONUSOWE GIGABAJTY PO KAŻDYM DOŁADOWANIU

 • ROZMOWY, SMS-Y, MMS-Y BEZ LIMITÓW

  ROZMOWY, SMS-Y, MMS-Y BEZ LIMITÓW i NAWET 20 GB DANYCH W PAKIECIE ZA 30 ZŁ

SPRAWDŹ

Oferta na kartę 9gb na start
 • 9 GB ZA DARMO NA START

  TERAZ 9 GB ZA DARMO NA START

 • rok ważności konta

  rok ważności konta

 • 25 GB ZA 20 ZŁ LUB 50 GB

  25 GB ZA 20 ZŁ LUB 50 GB ZA 30 ZŁ WYBIERZ swój PAKIET!

SPRAWDŹ

Tylko od Ciebie zależy, którą ofertę wybierzesz. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić pakiet albo dobrać dodatkowe GB, minuty i SMS-y. W naszej ofercie znajdują się różnorodne dodatkowe pakiety, np. oferta Internetu (1 GB, 2 GB, 6 GB lub 10 GB) oraz roaming zagraniczny (np. 1000 minut na Ukrainę).


Jak wybrać odpowiedni pakiet dla siebie?

Jeszcze przed przeniesieniem numeru na kartę do Red Bull Mobile warto pomyśleć o swoich potrzebach i osobistych preferencjach w zakresie korzystania ze smartfona. Jeśli dotychczasowa oferta u innego operatora nie spełnia oczekiwań, należy zastanowić się, dlaczego tak się dzieje i czego najbardziej w danym pakiecie brakuje. Szczególne znaczenie ma obecnie ilość gigabajtów w pakietach na kartę.

Zdecydowana większość ofert ma nielimitowane SMS-y oraz rozmowy, dlatego dużo ważniejszy jest wybór w zakresie transferu danych. Osoby, które dużo i często korzystają z Internetu na swoim smartfonie, mogą zdecydować się na jeden z obszerniejszych pakietów, np. taki, który zawiera 30 lub 50 GB. A to nie wszystko!

Użytkownicy, którzy oglądają na smartfonach filmy, grają w gry mobilne lub surfują po sieci przez kilka godzin dziennie, mogą dokupić dodatkowy pakiet Internetu za kilka złotych. W ten sposób zyskają pewność, że dostęp do sieci nie skończy się nagle i nie trzeba będzie ponosić dodatkowych kosztów. Użytkownicy, którzy w domu korzystają głównie z sieci Wi-Fi, pracują zdalnie z mieszkania lub rzadko oglądają filmy na smartfonie, mogą zdecydować się na taki pakiet, w którym darmowych GB jest mniej. W razie czego zawsze można dokupić gigabajty. Po wybraniu odpowiedniego pakietu pójdź do salonu Play lub załatw sprawę przez Internet, np. przez naszą aplikację mobilną. Następnie wystarczy poczekać na decyzję i przeniesienie numeru.

 

Dlaczego warto przenieść numer do Red Bull Mobile?

Red Bull Mobile to młoda i dynamiczna sieć komórkowa, która dostępna jest w Play, występuje więc pod logo znanego operatora. Oznacza to, że sieć ma bardzo duży zasięg i jest cały czas rozwijana. W Red Bull Mobile możesz wybrać zarówno ofertę na kartę, jak i na abonament w bardzo korzystnej cenie.

Przeniesienie numeru na kartę do Red Bull Mobile to strzał w dziesiątkę! Nie dość, że comiesięczne płatności są bardzo niskie, to jeszcze można zyskać bonusy na start, w tym dodatkowe GB Internetu oraz 200 minut rozmów i SMS-ów. Przejście do tej sieci jest bardzo proste i nie wymaga zbędnych formalności.

Przy wyborze oferty na kartę szczególne znaczenie ma miesięczny koszt usługi, ponieważ większości osób zależy na tym, aby mieć najlepszy pakiet za jak najniższą cenę. Pod tym względem Red Bull Mobile to świetna opcja, ponieważ samodzielnie można wybrać pakiet i dopasować go do swoich potrzeb. W Red Bull Mobile użytkownicy mają szerokie możliwości, jeśli chodzi o doładowanie numeru na kartę, co stanowi sporą zaletę.

Możesz więc doładować swoje konto na kilka sposobów: przez Internet, w aplikacji Play24, przez bankomat, zdrapkę, a także przez terminal płatniczy lub w punkcie stacjonarnym Play. Zdecydowanie najwygodniejszą opcją jest zdalne doładowanie swojego konta, np. przez aplikację Play24. Aplikacja ta umożliwia też sprawdzenie stanu swojego konta, liczby wykorzystanych GB, minut, SMS-ów. Dodatkowo pozwala na ogólne zarządzanie swoim numerem na kartę. Od teraz nie musisz się obawiać, czy salony stacjonarne będą otwarte, ani też łączyć się z infolinią i długo czekać na połączenie. W Red Bull Mobile korzystasz z aplikacji mobilnej do woli.

 


Najważniejsze fakty na temat
przenoszenia numeru do Red Bull Mobile

 1. Przeniesienie numeru jest całkowicie darmowe – nic nie płacisz, nie ponosisz żadnych dodatkowych kosztów.
 2. Minimum formalności – wszystkim zajmują się nasi specjaliści.
 3. Wizyta w salonie nie jest koniecznością – jeśli jesteś abonentem Play, możesz wszystko załatwić w aplikacji Play24.
 4. Przeniesienie numeru jest możliwe tylko wtedy, jeśli twoja karta SIM została już zarejestrowana.
 5. Możesz przenieść numer z abonamentu na kartę, jeśli tylko chcesz.
 6. Numer możesz przenieść w dowolnym momencie. Jeśli okaże się, że u obecnego operatora konieczne są jakieś formalności, to załatwimy je za Ciebie.
 7. Po przeniesieniu numeru możesz korzystać z minut, SMS-ów, a także z GB.
 8. Ilość dostępnych GB zależy od wybranego pakietu.

Regulamin

Przeniesienie numeru na kartę do Red Bull Mobile to świetna decyzja. Możesz wybrać odpowiedni dla siebie pakiet, dokupić dodatkowo Internet lub rozmowy zagraniczne, a także sprawdzać stan swojego konta i zarządzać nim w aplikacji Play24. Cały proces przeniesienia numeru odbywa się bez zbędnych formalności - Ty możesz po prostu cieszyć się życiem i korzystać z niskich cen w naszej sieci.