Przeniesienie numeru na kartę – jak to zrobić?

przeniesienie numeru na kartę

Chcesz przenieść do nas swój numer na kartę? Zapraszamy!

jak przenieść numer na kartę do Red Bull MOBILE?

Przeniesienie numeru na kartę do innej sieci to bardzo popularny proces, na który codziennie decyduje się kilka tysięcy osób. W przypadku Red Bull MOBILE cała procedura jest uproszczona i bez zbędnych formalności.

Jak i gdzie przenieść numer?

rbm-ico-transfer

jesteś klientem innej sieci

1.

Przyjdź do salonu Play z dowodem osobistym i swoją kartą SIM. Upewnij się, że Twój numer jest zarejestrowany u obecnego operatora.

2.

Wypełnij wniosek o przeniesienie numeru. To my załatwiamy wszystkie formalności, więc możesz zrelaksować się i spędzać czas w dowolny sposób, bez zbędnej biurokracji.

3.

Dostaniesz starter Play z tymczasowym numerem. Skontaktujemy się z Tobą i przekażemy informacje na temat aktualnego statusu przenoszenia numeru.

rbm-ico-transfer-play

jesteś klientem Play

1.

Zaloguj się na stronie Play24.pl i wybierz odpowiednią opcję.

2.

Wprowadź na klawiaturze kod *163*99# i zatwierdź.

Nie musisz zastanawiać się nad tym, kiedy można przenieść numer, ponieważ załatwimy to za ciebie.
W przypadku oferty na kartę procedura jest maksymalnie uproszczona.

jaką ofertę na kartę w Red Bull MOBILE można wybrać?

W Red Bull MOBILE możesz wybierać spośród różnych ofert na kartę. wszystkie poniższe pakiety są cykliczne. w każdym pakiecie w SieMa na kartę otrzymujesz rozmowy i SMS-y bez limitu, a także bonusy za doładowania. wśród proponowanych ofert na kartę dla osób przenoszących numer do Red Bull MOBILE można wyróżnić:

teraz 8 GB za darmo na start​

bonusowe gigabajty po każdym doładowaniu

rozmowy, SMS-Y, MMS-Y bez limitów i nawet 20 GB danych w pakiecie za 30 zł

teraz 9 GB za darmo na start​

rok ważności konta

25 GB za 20 zł lub 50 GB za 30 zł wybierz swój pakiet!

Tylko od Ciebie zależy, którą ofertę wybierzesz. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić pakiet albo dobrać dodatkowe GB, minuty i SMS-y. W naszej ofercie znajdują się różnorodne dodatkowe pakiety, np. oferta Internetu (1 GB, 2 GB, 6 GB lub 10 GB) oraz roaming zagraniczny (np. 1000 minut na Ukrainę).

jak wybrać
odpowiedni
pakiet dla
siebie?

Jeszcze przed przeniesieniem numeru na kartę do Red Bull MOBILE warto pomyśleć o swoich potrzebach i osobistych preferencjach w zakresie korzystania ze smartfona. Jeśli dotychczasowa oferta u innego operatora nie spełnia oczekiwań, należy zastanowić się, dlaczego tak się dzieje i czego najbardziej w danym pakiecie brakuje. Szczególne znaczenie ma obecnie ilość gigabajtów w pakietach na kartę.

Zdecydowana większość ofert ma nielimitowane SMS-y oraz rozmowy, dlatego dużo ważniejszy jest wybór w zakresie transferu danych. Osoby, które dużo i często korzystają z Internetu na swoim smartfonie, mogą zdecydować się na jeden z obszerniejszych pakietów, np. taki, który zawiera 30 lub 50 GB. A to nie wszystko!

dlaczego warto przenieść numer do Red Bull MOBILE?

Red Bull MOBILE to młoda i dynamiczna sieć komórkowa, która dostępna jest w Play, występuje więc pod logo znanego operatora. Oznacza to, że sieć ma bardzo duży zasięg i jest cały czas rozwijana. W Red Bull MOBILE możesz wybrać zarówno ofertę na kartę, jak i na abonament w bardzo korzystnej cenie.

Przeniesienie numeru na kartę do Red Bull MOBILE to strzał w dziesiątkę! Nie dość, że comiesięczne płatności są bardzo niskie, to jeszcze można zyskać bonusy na start, w tym dodatkowe GB Internetu oraz 200 minut rozmów i SMS-ów. Przejście do tej sieci jest bardzo proste i nie wymaga zbędnych formalności.

najważniejsze fakty na temat przenoszenia
numeru do Red Bull MOBILE

Przeniesienie numeru na kartę do Red Bull MOBILE to świetna decyzja. Możesz wybrać odpowiedni dla siebie pakiet, dokupić dodatkowo Internet lub rozmowy zagraniczne, a także sprawdzać stan swojego konta i zarządzać nim w aplikacji Play24. Cały proces przeniesienia numeru odbywa się bez zbędnych formalności – Ty możesz po prostu cieszyć się życiem i korzystać z niskich cen w naszej sieci.

Jak przenieść numer do
Red Bull MOBILE?

Przeniesienie swojej karty SIM do innej sieci (bez zmiany numeru) jest coraz popularniejsze. Nikt nie chce wypaść z obiegu i stracić kontaktów. Każdego dnia tysiące osób zmieniają operatorów, bo szukają promocji lub testują nowe możliwości. Jeśli trafiłeś dziś na nasz serwis, nie zwlekaj z podjęciem decyzji! Masz poczucie, że do tej pory czegoś Ci brakowało? Sprawdź nas! U nas procedura przeniesienia numeru jest banalnie prosta i bez zbędnych formalności, a wszelkie znaki na ziemi i niebie mówią nam, że Twoja przyszłość stoi pod znakiem… Byka.

Jestem klientem innej sieci, chcę przejść do Red Bull MOBILE

To jedna z Twoich najlepszych decyzji w tym roku. Co Cię czeka?

  1. Wszystkie salony Play czekają na Twoją wizytę. Nie zapomnij zabrać dowodu osobistego oraz aktywnej karty SIM. To ważne, aby Twój numer był zarejestrowany.
  2. Nasz sprzedawca poprosi Cię o wypełnienie krótkiego wniosku dotyczącego przeniesienia numeru. Od teraz wszystkie formalności są już po naszej stronie, a Ty masz czas na swoje wyzwania i zajawki.

Jak dowiem się, że mój numer został już przeniesiony?

Będąc w salonie, otrzymasz od nas bezpłatną kartę Play z numerem tymczasowym, która służy do przekazania wszelkich wiadomości związanych z przenoszeniem Twojego numeru do Red Bull MOBILE.

jestem klientem
Play

W takim przypadku, jak w rodzinie – dwa kroki i po sprawie. Wystarczy, że wejdziesz na Play24.pl, zalogujesz się na swoje konto, a następnie klikniesz odpowiednią opcję. Później już tylko pozostaje wybrać kod na klawiaturze *163*99# i zatwierdzić operację zieloną słuchawką. Voilà! Jesteś jednym z byków.

Kiedy mogę przenieść
numer do innej sieci?

W takim przypadku, jak w rodzinie – dwa kroki i po sprawie. Wystarczy, że wejdziesz na Play24.pl, zalogujesz się na swoje konto, a następnie klikniesz odpowiednią opcję. Później już tylko pozostaje wybrać kod na klawiaturze *163*99# i zatwierdzić operację zieloną słuchawką. Voilà! Jesteś jednym z byków.

Chcę zostać nowym klientem Red Bull MOBILE.
Jaką ofertę mogę wybrać?

Super, że pytasz! W naszej sieci zasypiemy Cię ofertami prepaid. Każdy z pakietów jest cykliczny. Co więcej, w dowolnym pakiecie SieMa na kartę, możesz cieszyć się z atrakcyjnych bonusów, które otrzymasz po każdym doładowaniu swojego konta oraz SMS-ów i rozmów bez żadnych ograniczeń.

Nie bierzesz kota w worku i chcesz konkretów?

  1. Bramka numer jeden to starter za piątaka, a w nim od chwili aktywacji karty 8 GB internetu, bonusowe dane transferowe po każdym doładowaniu oraz rozmowy, SMS-y i MMS-y bez żadnych limitów. A na koniec kolejna okazja – możesz otrzymać aż 20 GB internetu za jedyne 30 złotych.
  2. Druga opcja kosztuje również 5 złotych. W środku masz kartę ważną przez 365 dni, 9 GB internetu na dobry rozruch i nawet 50 GB internetu za 30 złotych.

Teraz zdecyduj tylko, która z tych ofert lepiej pasuje do Ciebie? Bez względu na Twój wybór, wiesz jedno – swoje rachunki telefoniczne co miesiąc masz pod kontrolą. A my dajemy Ci gwarancję, że nigdy Cię nie zaskoczą dodatkowe opłaty. Paczka świetnych bonusów na start czeka na Twój ruch. Nad czym się jeszcze zastanawiasz?

Przeniesienie numeru – fakty i mity

  1. Każdy transfer numeru do Red Bull MOBILE, z dowolnej sieci działającej w Polsce, jest totalnie darmowy – po Twojej stronie można zapisać jedną dobrą decyzję i zero złotówek. To gwarantujemy.
 

  2. Absolutne minimum dokumentów jest trendy i eko, a nad bezproblemowym przebiegiem całego procesu czuwają nasi zaufani specjaliści. 


  3. Jeśli jesteś klientem Play, nie musisz fatygować się do salonu sprzedaży. Numer telefonu możesz przenieść do Red Bull MOBILE w 100% online. Wszelkie niezbędne informacje na ten temat znajdziesz w aplikacji Play24, dostępnej w Twoim smartfonie.
 

  4. Wszystkie numery i każda karta SIM są mile widziane w naszej sieci, ale jednego nie przeskoczymy – Twój numer musi być aktywny, abyśmy mogli go zarejestrować w Red Bull MOBILE.


  5. A tutaj info dla tych, którzy lubią zmiany totalne. Nic nie stoi na przeszkodzie, żeby Twój abonamentowy numer przenieść na kartę. Co najlepsze, możesz to zrobić w dowolnym dla siebie momencie. Twój obecny operator będzie chciał się bronić, wystawiając na pole bitwy niewyobrażalne formalności? Wszystkim się zajmiemy, śpij spokojnie.

dowiedz się więcej