Przenieś numer na kartę

przeniesienie numeru na kartę

rozmowy i wiadomości bez limitów czy solidna paczka internetu?

jak przenieść numer na kartę do Red Bull MOBILE?

Przeniesienie numeru na kartę do innej sieci to bardzo popularny proces, na który codziennie decyduje się kilka tysięcy osób. W przypadku Red Bull MOBILE cała procedura jest uproszczona i bez zbędnych formalności.

Jak i gdzie przenieść numer?

rbm-ico-transfer

jesteś klientem innej sieci

1.

Przyjdź do salonu Play z dowodem osobistym i swoją kartą SIM. Upewnij się, że Twój numer jest zarejestrowany u obecnego operatora.

2.

Wypełnij wniosek o przeniesienie numeru. To my załatwiamy wszystkie formalności, więc możesz zrelaksować się i spędzać czas w dowolny sposób, bez zbędnej biurokracji.

3.

Dostaniesz starter Play z tymczasowym numerem. Skontaktujemy się z Tobą i przekażemy informacje na temat aktualnego statusu przenoszenia numeru.

rbm-ico-transfer-play

jesteś klientem Play

1.

Zaloguj się na stronie Play24.pl i wybierz odpowiednią opcję.

2.

Wprowadź na klawiaturze kod *163*99# i zatwierdź.

Nie musisz zastanawiać się nad tym, kiedy można przenieść numer, ponieważ załatwimy to za ciebie.
W przypadku oferty na kartę procedura jest maksymalnie uproszczona.

jaką ofertę na kartę w Red Bull MOBILE można wybrać?

W Red Bull MOBILE możesz wybierać spośród różnych ofert na kartę. wszystkie poniższe pakiety są cykliczne. w każdym pakiecie w SieMa na kartę otrzymujesz rozmowy i SMS-y bez limitu, a także bonusy za doładowania. wśród proponowanych ofert na kartę dla osób przenoszących numer do Red Bull MOBILE można wyróżnić:

teraz 8 GB za darmo na start​

bonusowe gigabajty po każdym doładowaniu

rozmowy, SMS-Y, MMS-Y bez limitów i nawet 20 GB danych w pakiecie za 30 zł

teraz 9 GB za darmo na start​

rok ważności konta

25 GB za 20 zł lub 50 GB za 30 zł wybierz swój pakiet!

Tylko od Ciebie zależy, którą ofertę wybierzesz. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić pakiet albo dobrać dodatkowe GB, minuty i SMS-y. W naszej ofercie znajdują się różnorodne dodatkowe pakiety, np. oferta Internetu (1 GB, 2 GB, 6 GB lub 10 GB) oraz roaming zagraniczny (np. 1000 minut na Ukrainę).

jak wybrać
odpowiedni
pakiet dla
siebie?

Jeszcze przed przeniesieniem numeru na kartę do Red Bull MOBILE warto pomyśleć o swoich potrzebach i osobistych preferencjach w zakresie korzystania ze smartfona. Jeśli dotychczasowa oferta u innego operatora nie spełnia oczekiwań, należy zastanowić się, dlaczego tak się dzieje i czego najbardziej w danym pakiecie brakuje. Szczególne znaczenie ma obecnie ilość gigabajtów w pakietach na kartę.

Zdecydowana większość ofert ma nielimitowane SMS-y oraz rozmowy, dlatego dużo ważniejszy jest wybór w zakresie transferu danych. Osoby, które dużo i często korzystają z Internetu na swoim smartfonie, mogą zdecydować się na jeden z obszerniejszych pakietów, np. taki, który zawiera 30 lub 50 GB. A to nie wszystko!

dlaczego warto przenieść numer do Red Bull MOBILE?

Red Bull MOBILE to młoda i dynamiczna sieć komórkowa, która dostępna jest w Play, występuje więc pod logo znanego operatora. Oznacza to, że sieć ma bardzo duży zasięg i jest cały czas rozwijana. W Red Bull MOBILE możesz wybrać zarówno ofertę na kartę, jak i na abonament w bardzo korzystnej cenie.

Przeniesienie numeru na kartę do Red Bull MOBILE to strzał w dziesiątkę! Nie dość, że comiesięczne płatności są bardzo niskie, to jeszcze można zyskać bonusy na start, w tym dodatkowe GB Internetu oraz 200 minut rozmów i SMS-ów. Przejście do tej sieci jest bardzo proste i nie wymaga zbędnych formalności.

najważniejsze fakty na temat przenoszenia
numeru do Red Bull MOBILE

Przeniesienie numeru na kartę do Red Bull MOBILE to świetna decyzja. Możesz wybrać odpowiedni dla siebie pakiet, dokupić dodatkowo Internet lub rozmowy zagraniczne, a także sprawdzać stan swojego konta i zarządzać nim w aplikacji Play24. Cały proces przeniesienia numeru odbywa się bez zbędnych formalności – Ty możesz po prostu cieszyć się życiem i korzystać z niskich cen w naszej sieci.