Przedłuż umowę na abonament

przedłużenie umowy

Jesteś z nami? Przedłuż swoją umowę!

przedłuż umowę szybko i wygodnie

bez telefonu

  1. wybierz ofertę, która Cię interesuje
  2. kliknij wybieram
  3. na pop-upie wybierz przedłużam umowę

z telefonem

  1. wybierz telefon i dopasuj do niego umowę
  2. kliknij kup teraz
  3. na pop-upie wybierz przedłużam umowę

Dopasuj abonament do siebie i surfuj po sieci z nowym sprzętem. Najlepsze smartfony mamy dostępne od ręki w mega atrakcyjnych cenach. Wystarczy kilka złotówek na start. Masz sprawdzone urządzenie, z którym nie chcesz się rozstawać? Szanujemy to i nie będziemy naciskać. Zasilimy je gigabajtami netu i minutami na rozmowy z Twoimi ziomkami.

opcja numer 1
wybierasz ofertę bez telefonu

Wybrałeś bramkę numer jeden? Świetnie! To oznacza, że dla Ciebie liczy się wnętrze, a przecież wiemy, co jest sercem abonamentu. Karta SIM o nieograniczonych możliwościach. Gigabajty internetu na dzielenie się zajawkami z Twoją ekipą? Masz to, jak w banku. Nielimitowane rozmowy i SMS-y? Oczywiście! Ty decydujesz czy rozmawiasz, czy SMS-ujesz. Przeanalizowałeś wszystkie za i przeciw? Zdradzimy Ci sekret… U nas możesz wybierać w ciemno, bo w każdej opcji zyskujesz.

w Red Bull MOBILE abo
jest zawsze w wersji premium

Jeśli ktoś Cię kiedyś próbował przekonać, że na przedłużeniu umowy w abo bez telefonu zawsze tracisz, zapomnij! Niektórzy nie wiedzą, co mówią. Wiemy, że zmiana dla samej zmiany nie zawsze wychodzi na dobre. Jeśli Twój wielozadaniowy, wypasiony i superodporny na ewolucje smartfon nadal dotrzymuje Ci kroku, po co go zmieniać. Jeśli staruszek nie będzie wyrabiał, wtedy daj nam znać. Zaradzimy.

Co zyskujesz, przedłużając umowę bez telefonu? Najlepszą na rynku kartę SIM, bo w końcu telefon już masz. Do tego oczywiście nielimitowane rozmowy, SMS-y i MMS-y do wszystkich sieci w PL. Potrzebujesz podzielić się wrażeniami po ostatnich zawodach? Obdzwoń wszystkich znajomych, a jeśli nie odbierają, pisz i wysyłaj foty pucharu, który z takim poświęceniem wywalczyłeś. Oglądaj premiery na Red Bull Mobile TV, bo na Twój telefon wjadą dodatkowe gigabajty netu, które niewykorzystane przechodzą na kolejny miesiąc.

Wybierz abo za 30 zł miesięcznie, jeśli nie chcesz długiej umowy, bo nie wiesz, co Cię czeka i gdzie wylądujesz za najbliższe pół roku. Dostajesz od nas 10 GB netu na pełnej prędkości przesyłania danych. W tej opcji Ty decydujesz, jak długo zostaniesz.

Wiesz, że zabawisz tutaj na dłużej? Wybierz abonament na 24 miesiące, a na Twoje konto wjedzie 15 GB netu, również za 30 zł miesięcznie!

Już wiesz, czego chcesz? Kliknij — WYBIERAM, a na pop-upie opcję PRZEDŁUŻAM UMOWĘ. Chcesz z nami pogadać, bo nurtują Cię egzystencjalne pytania? Wbij do salonu PLAY z dowodem osobistym! Nasz przedstawiciel pomoże dobrać ofertę, która za Tobą nadąży.

opcja numer 2
wybierasz ofertę z telefonem

Jeśli to bramka numer dwa jest Twoim wyborem, wiemy, że kręcą Cię nowości, gadżety i wyzwania. Potrzebujesz nowego sprzętu do surfowania po sieci i uwieczniania swoich zajawek. Dobrze trafiłeś, bo mamy dla Ciebie wręcz nieograniczone możliwości. W naszej ofercie smartfonów są urządzenia nie tylko do robienia selfie, ale superodporne smartfony do zadań specjalnych, które zawsze dotrzymają Ci kroku. Lubisz szum powietrza, dźwięk hamujących opon na żwirze lub krople wody w powietrzu? Wiemy, że tak i możemy dać Ci telefon, który zawsze będziesz mógł zabrać ze sobą (no, może podczas nurkowania zostaw go jednak na powierzchni)!

dopasuj abonament do telefonu

W abo z telefonem sięgasz po to, co Ci pasuje. Nie musisz się do nas wpasować, bo my dopasujemy się do Twoich potrzeb. Za 50 zł masz 10 GB, a za 70 zł na Twoje konto wjeżdża 15 GB. Jeśli możemy Ci doradzić… Polecamy opcję numer 3 i 25 GB za 90 zł miesięcznie! Ta oferta ma moc! Oczywiście w każdej rozmawiasz, SMS-ujesz i MMS-ujesz bez limitów. Twoje gigabajty przechodzą na kolejny miesiąc, a co najważniejsze — zyskujesz supersmartfon.

Nadal czujesz się ograniczony? Nie pozwolimy na to! Dla takich jak Ty, mamy specjalną wisienkę na torcie SieMa Wypas za 200 zł miesięcznie z internetem totalnym, w którym nie ma żadnych limitów!

Czy wiesz już, który smartfon chcesz? Jeśli nie, zapytaj naszych konsultantów w salonie PLAY. Wbij do nas nawet z niezapowiedzianą wizytą! Dla takich frików jak ty zawsze mamy czas, bo nas też kręcą nowości. Wybrałeś? Świetnie! Teraz wystarczy, że dopasujesz do telefonu umowę, klikniesz — KUP TERAZ, a na pop-upie wybierzesz opcję — PRZEDŁUŻAM UMOWĘ. Done! Machina ruszyła, wystarczy, że poczekasz na kuriera z Twoją paczką. Oczywiście wszystkie formalności możesz też załatwić podczas wizyty w salonie. Pamiętaj tylko, żeby zabrać ze sobą dowód!

dowiedz się więcej