#0d2143

JAK DOŁADOWAĆ?

DOŁADUJ TAK, JAK CI WYGODNIE

Doładowania

PRZEZ INTERNET:

Możesz szybko, łatwo i bezpiecznie doładować konto przez Internet, z komputera lub urządzenia mobilnego.

DOŁADUJ KONTO

Aby później doładować konto przez stronę www, wejdź na: 
doladowania.play.pl

W BANKOMATACH:

W bankomatach oznaczonych naklejką PLAY możesz doładować swoje konto klikając w przycisk „Doładuj Telefon” i postępując według instrukcji.

Z TELEFONU NA ABONAMENT:

Możesz zasilić konto telefonu na kartę lub mix w PLAY i Red Bull MOBILE, wykonując doładowanie z telefonu na abonament w PLAY lub Red Bull MOBILE. Kwota doładowania zostanie doliczona do następnej faktury.

Jako abonent, masz do wyboru dwa sposoby doładowania:

Wpisz kod *111*15*1# i zatwierdź go zieloną słuchawką. Następnie podaj numer telefonu, który chcesz zasilić i kwotę doładowania.

Zaloguj się do Play24 na www.24.play.pl i przejdź do zakładki Usługi. Następnie wybierz kwotę doładowania i podaj numer telefonu, który chcesz zasilić.

KARTĄ ZDRAPKĄ:

Karty zdrapki sa powszechnie dostępne. Każda posiada unikalny 14-cyfrowy kod, a doładowanie jest naprawdę proste. Zdrap pasek farby zasłaniający kod, wybierz na klawiaturze *100*, wpisz 14 cyfr kodu i naciśnij #.

PRZEZ TERMINAL PŁATNICZY:

Podaj sprzedawcy numer telefonu, który chcesz doładować i kwotę doładowania. Po weryfikacji w systemie informatycznym, płacisz sprzedawcy podana kwotę. W ciągu kilku minut konto zostanie zasilone, a potwierdzenie przesłane na doładowany numer. 

Zachowaj otrzymany od sprzedawcy paragon fiskalny i potwierdzenie doładowania, ponieważ są wymagane w przypadku ewentualnej reklamacji.

Konto możesz zasilić również cyfrowo, kupując elektroniczny kod doładowujący.  

W PUNKCIE SPRZEDAŻY PLAY:

Poproś w Salonie PLAY o doładowanie.