Przeniesienie numeru – kiedy, jak i gdzie?

przeniesienie numeru

Chcesz przenieść swój numer z innej sieci? U nas otrzymasz za to bonusy!

Przeniesienie numeru na abonament do Red Bull MOBILE jest bardzo proste. Wystarczy tylko dowód osobisty oraz chęć zmiany operatora. Cały proces jest całkowicie bezpłatny i pozbawiony zbędnych formalności. Przenieś numer do Red Bull MOBILE już dziś i ciesz się atrakcyjną ofertą.

Do abonamentu możesz dokupić smartfon w supercenie.

nowy smartfon

W Polsce rozmawiaj bez limitów ze wszystkimi krajowymi numerami. W roamingu w UE możesz rozmawiać bez dodatkowych opłat, jeśli w ciągu ostatnich 30 dni częściej jesteś i więcej korzystasz z usług w Polsce, niż w roamingu UE.

rozmowy bez limitu

SMS-uj i MMS-uj bez limitów w Polsce ze wszystkimi krajowymi numerami. Za SMS-y i MMS-y w roamingu w UE nie dopłacisz, jeśli w ciągu ostatnich 30 dni częściej jesteś i więcej korzystasz z usług w Polsce, niż w roamingu UE.

SMS-Y i MMS-Y bez limitów

Niewykorzystane GB przechodzą na dwa kolejne miesiące. Dowiedz się więcej na tej stronie.

przechodzące GB

Jak przenieść numer do Red Bull MOBILE i skorzystać z bonusów?

przez internet

 1. Wybierz ofertę na abonament z telefonem.
 2. Kliknij zamawiam.
 3. Na pop-upie, który podsumowuje Twój wybór, kliknij przenoszę numer.
 4. Postępuj zgodnie z instrukcjami.

w salonie Play

 1. Przyjdź do salonu Play z dowodem osobistym, sprzedawca pomoże Ci wybrać najlepsza ofertę i telefon.
 2. Podpisz umowę i wniosek o przeniesienie numeru, formalnościami zajmiemy się my.
 3. Ciesz się nowym smartfonem i abonamentem bez limitu za 0 zł nawet na 6 miesięcy.

szybko, łatwo i bezpłatnie

W popularnej wyliczance „tanio, szybko czy dobrze” nie ma idealnego rozwiązania. Nie interesują nas półśrodki. Chcemy ułatwić Ci życie tak, jak tylko możemy, dlatego całą operację pod kryptonimem „Przejście” przeprowadzamy szybko i skutecznie. Setki tysięcy osób nie mogą się mylić – abonament Red Bull MOBILE jest perfekcyjnym rozwiązaniem dla wszystkich młodych duchem. W końcu wiek to tylko liczba. Przejdźmy jednak do konkretów. Czego od Ciebie potrzebujemy, aby wprawić całą maszynerię w ruch? Przygotuj dowód osobisty, odrobinę dobrych chęci oraz aktywną kartę SIM. Obejdzie się bez referencji. Jeżeli w tym momencie nadal zastanawiasz się, dlaczego nasza sieć będzie dla Ciebie strzałem w dziesiątkę, rozumiemy. W końcu „co taka młoda sieć ma mi do zaoferowania, czego nie dostanę pod innym adresem?” – wiedzieliśmy, że o to zapytasz. Właśnie dlatego mamy kilka asów w rękawie.

Jak przenieść numer do Red Bull MOBILE i skorzystać z bonusów?
Drogi są dwie – proste i z superfiniszem, bo w tej historii liczy się happy end. Chcesz przenieść numer przez Internet?

 1. Wybierz ofertę na abonament z telefonem Red Bull MOBILE, która Cię najbardziej interesuje.
 2. Kliknij „Zamawiam”.
 3. Na pop-upie, który podsumowuje Twój wybór, wybierz opcję „Przenoszę numer”.
 4. Teraz pozostaje już tylko postępować zgodnie z poleceniami, które zobaczysz na ekranie.

Chcesz wpaść do salonu Play i przenieść swój numer osobiście?
Zapraszamy!

 1. Odwiedź salon Play z dowodem osobistym w ręku. Nasi eksperci pomogą Ci wybrać najlepszą ofertę oraz model smartfona dopasowany do Twoich potrzeb.
 2. Podpisz umowę wraz z wnioskiem o transfer swojego numeru komórkowego do Red Bull MOBILE. Od tej chwili wszelkie formalności są po naszej stronie.
 3. Witaj w naszej sieci!

Przenieś numer do najbardziej lifestylowej sieci już teraz. Ciesz się masą atrakcyjnych ofert oraz licznymi bonusami na miarę Twoich wyzwań. Do zobaczenia w Red Bull MOBILE!

najważniejsze benefity przejścia do Red Bull MOBILE

Smartfony w atrakcyjnych cenach – do wybranego abonamentu możesz dokupić super smartfon w przystępnej cenie

To Ty wybierasz, jaka marka i model Cię interesują, a tych mamy pod dostatkiem: Apple, Samsung, OnePlus, Huawei, Oppo, Realme, Motorola, Xiaomi, Vivo, Alcatel, Nokia, CAT, Hammer. Wybieraj według własnego uznania lub wysłuchaj naszych sprzedawców. Interesuje Cię multitasking i efektywne działanie? Postaw na funkcjonalność. Możesz też iść pod prąd i wybrać telefon, który przyciągnie masę spojrzeń i wzbudzi zazdrość innych miłośników unikalnego stylu. Co kto lubi. Wystarczy, że zadasz sobie jedno pytanie: czego potrzebuję od mojego telefonu? Podpowiedzi znajdziesz na naszej stronie https://www.redbullmobile.pl/telefony/smartfony/.
Możesz porównać interesujące Cię modele, zrobić krótkie zestawienie „za” i „przeciw” i czekać aż nasz kurier zadzwoni do Twoich drzwi, bezpiecznie dostarczając wyczekiwaną paczkę z cenną zawartością.

Rozmowy bez limitu – warto rozmawiać bez liczenia minut, wydanych złotówek…

…i bez gryzienia się w język. Dlatego jeżeli masz numer w Red Bull MOBILE, to rozmawiasz w Polsce bez ograniczeń ze wszystkimi krajowymi numerami. Bez limitów. Non-stop. Tyle, ile chcesz. W roamingu w UE możesz rozmawiać bez dodatkowych opłat, jeśli w ciągu ostatnich 30 dni byłeś częściej w Polsce niż na europejskich wojażach.

SMS-y i MMS-y bez limitu, jeśli wolisz pisać, niż rozmawiać

SMS-uj i MMS-uj bez limitów w Polsce ze wszystkimi krajowymi numerami. W roamingu w UE też nie dopłacisz ani grosza, jeśli w ciągu ostatnich 30 dni byłeś częściej w Polsce i piszesz więcej, kiedy jesteś tutaj, niż kiedy jesteś w innych krajach Unii Europejskiej. Jasne reguły to filar Red Bull MOBILE.

Niewykorzystane GB internetu przechodzą dalej

Wszyscy lubimy proste zasady gry, dlatego jeżeli zdarzy Ci się mniej surfować po necie, spokojna głowa. Z nami nic nie tracisz. Wszystkie GB trafiają na Twoje konto do wykorzystania w kolejnym miesiącu.
dowiedz się więcej

FAQ

Jedynie dowód osobisty.

Przeniesienie numeru jest zawsze bezpłatne.

Numer telefonu, dane u obecnego operatora, dane z dowodu.

Na wszystkich etapach przenoszenia numeru klient otrzymuje SMS od PLAY.

Wystarczy złożyć zamówienie przez naszą stronę www lub możesz to zrobić w każdym salonie Play.

Każdego dnia swojego operatora zmienia kilka tysięcy osób.

Do czasu przeniesienia numeru możesz korzystać z nielimitowanych rozmów, SMS-ów/MMS-ów i GB w smartfonie. Więcej szczegółów w regulaminie określonej oferty promocyjnej.

odkryj inne oferty

3_hustawka_thumb
nawet 20 GB i reszta bez limitów
doładuj ofertę SieMa na kartę za 30 zł i odbierz bonusy
dowiedz się więcej
2_skydiver_thumb
100 GB na start
w ofercie na kartę
dowiedz się więcej
4_dawid_thumb
przejdź na abo
gigabajty przechodzące z miesiąca na miesiąc i reszta bez limitów!
dowiedz się więcej