Zajawka na mobajl, gościem drugiego odcinka jest Szymon Godziek!

Wywiady

Zajawka na mobajl, gościem drugiego odcinka jest Szymon Godziek!

Zajawka na mobajl, czyli wywiady z naszymi zawodnikami, którzy żyją z zajawki!

W tym odcinku przywita się z nami mistrz od trików na rowerze, Szymon Godziek, któremu niestraszne są 30-metrowe skocznie czy pionowe ściany kanionów!

Szymona kojarzą nie tylko wszyscy entuzjaści ekstremalnych sportów rowerowych w Polsce, ale również spora liczba fanów z zagranicy.

Osiągnął już wiele i nie przestaje nas zaskakiwać! Zajął 1 miejsce w Red Bull District Ride 2014 oraz Wombat Dirt Jumping Cup 2015. Jest jedną z nielicznych osób na świecie, która wykonała cashrolla, czyli efektowną rotację razem z 360 backflipem. Wziął także udział w głośnym filmowym projekcie „Power of Mind”, który miał na celu pokazanie, jak ważna jest mentalność i zdrowy umysł w rowerowym świecie.

Dodatkowo mieliśmy przyjemność przetestować i oglądać Szymona w naszej serii zajawkowych zadań, akcji 200 GB Challenge, którą możecie zobaczyć na naszym kanale social media.

Stay tuned, ponieważ w tym odcinku, nasz legendarny sensei rowerowy opowie m.in. o płonącej focie, której nigdy nie usunie z telefonu oraz o najważniejszym odebranym telefonie w swojej karierze.

Będzie się działo!

udostępnij:

Facebook
Twitter
Pinterest

promowane wpisy

Nie ma to jak wolność w mobajlu.

Zaciekawiła Cię oferta? Zostaw swój numer, a nasz sprzedawca skontaktuje się z Tobą niebawem.

Administratorem Twoich danych osobowych jest P4 sp. z .o.o. z siedzibą w Warszawie (02-677), ul. Wynalazek 1 (dalej „P4”). Będziemy przetwarzać Twoje dane w celu nawiązania kontaktu telefonicznego.
Masz prawo zażądać dostępu do treści danych, które Cię dotyczą – poprawić je, zaktualizować, sprostować, przenieść, usunąć lub ograniczyć ich przetwarzanie. Możesz też wnieść sprzeciw wobec przetwarzania Twoich danych osobowych.
Zawsze masz prawo do wycofania wyrażonej zgody. Wycofanie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania Twoich danych sprzed wycofania zgody.
Jeśli masz wątpliwości, czy Twoje dane są prawidłowo przetwarzane przez P4, to możesz wnieść skargę do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Szczegółowe informacje znajdziesz na naszej stronie https://www.play.pl/oi.

pobieranie ...

phone name
z abonamentem Red Bull MOBILE SieMa
  • item
w abonamencie
  • item
X zł
X zł
jednorazowo
X zł

Widoczna wysokość abonamentów uwzględnia rabat 5 zł za wybór e-faktury i terminowe płatności oraz rabat 5 zł za zgody marketingowe i na profilowanie.

 
miesięcznie

szukaj: