Zajawka na mobajl, gościem drugiego odcinka jest Szymon Godziek!

Wywiady

Zajawka na mobajl, gościem drugiego odcinka jest Szymon Godziek!

Zajawka na mobajl, czyli wywiady z naszymi zawodnikami, którzy żyją z zajawki!

W tym odcinku przywita się z nami mistrz od trików na rowerze, Szymon Godziek, któremu niestraszne są 30-metrowe skocznie czy pionowe ściany kanionów!

Szymona kojarzą nie tylko wszyscy entuzjaści ekstremalnych sportów rowerowych w Polsce, ale również spora liczba fanów z zagranicy.

Osiągnął już wiele i nie przestaje nas zaskakiwać! Zajął 1 miejsce w Red Bull District Ride 2014 oraz Wombat Dirt Jumping Cup 2015. Jest jedną z nielicznych osób na świecie, która wykonała cashrolla, czyli efektowną rotację razem z 360 backflipem. Wziął także udział w głośnym filmowym projekcie „Power of Mind”, który miał na celu pokazanie, jak ważna jest mentalność i zdrowy umysł w rowerowym świecie.

Dodatkowo mieliśmy przyjemność przetestować i oglądać Szymona w naszej serii zajawkowych zadań, akcji 200 GB Challenge, którą możecie zobaczyć na naszym kanale social media.

Stay tuned, ponieważ w tym odcinku, nasz legendarny sensei rowerowy opowie m.in. o płonącej focie, której nigdy nie usunie z telefonu oraz o najważniejszym odebranym telefonie w swojej karierze.

Będzie się działo!

udostępnij:

Facebook
Twitter
Pinterest

promowane wpisy

pobieranie ...

phone name
z abonamentem Red Bull MOBILE SieMa
  • item
w abonamencie
  • item
X zł
X zł
jednorazowo
X zł

Widoczna wysokość abonamentów uwzględnia rabat 5 zł za wybór e-faktury i terminowe płatności oraz rabat 5 zł za zgody marketingowe i na profilowanie.

 
miesięcznie

szukaj: