Wszystkie ręce w górę. DJ NOZ aka eNOZet człowieku, wjeżdza na scene w naszym nowym odcinku!

Promowane, Wywiady

Wszystkie ręce w górę. DJ NOZ aka eNOZet człowieku, wjeżdza na scene w naszym nowym odcinku!

Zajawka na mobajl, czyli wywiady z naszymi zawodnikami, którzy żyją z zajawki!

W najnowszym odcinku Zajawki na Mobajl doznamy pozytywnych wibracji od jednego z topowych DJ-ów który nie tylko zachwycał swoich fanów w Polsce na największych imprezach takich jak Opener, ale także rozkręcał publikę za granicą.

Jest to optymista, który lubi mieszać ze sobą różne gatunki, na przykład rap z elektroniką!

DJ NOZ wie, jak się żyje i trzyma się powiedzenia, “Najlepszy czas twojego życia jest teraz.” Zdecydowanie można to odczuć w jego utworach. Od razu głowa rusza się do bitu.

Ma na swoim koncie niesamowite koncerty z dobrze nam znanymi artystami, takimi jak, Dawid Podsiadło, Taco Hemingway i Quebonafide na PGE Narodowym.

Jesteście ciekawi tego, jak mobajl pomaga w DJ-skim świecie? Nie czekajcie i oglądajcie nasz najnowszy odcinek. Pozdro!

udostępnij:

Facebook
Twitter
Pinterest

promowane wpisy

Nie ma to jak wolność w mobajlu.

Zaciekawiła Cię oferta? Zostaw swój numer, a nasz sprzedawca skontaktuje się z Tobą niebawem.

Administratorem Twoich danych osobowych jest P4 sp. z .o.o. z siedzibą w Warszawie (02-677), ul. Wynalazek 1 (dalej „P4”). Będziemy przetwarzać Twoje dane w celu nawiązania kontaktu telefonicznego.
Masz prawo zażądać dostępu do treści danych, które Cię dotyczą – poprawić je, zaktualizować, sprostować, przenieść, usunąć lub ograniczyć ich przetwarzanie. Możesz też wnieść sprzeciw wobec przetwarzania Twoich danych osobowych.
Zawsze masz prawo do wycofania wyrażonej zgody. Wycofanie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania Twoich danych sprzed wycofania zgody.
Jeśli masz wątpliwości, czy Twoje dane są prawidłowo przetwarzane przez P4, to możesz wnieść skargę do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Szczegółowe informacje znajdziesz na naszej stronie https://www.play.pl/oi.

pobieranie ...

phone name
z abonamentem Red Bull MOBILE SieMa
  • item
w abonamencie
  • item
X zł
X zł
jednorazowo
X zł

Widoczna wysokość abonamentów uwzględnia rabat 5 zł za wybór e-faktury i terminowe płatności oraz rabat 5 zł za zgody marketingowe i na profilowanie.

 
miesięcznie

szukaj: