4 odcinek Zajawki na Mobajl, kolejny mistrz. Dawid Godziek, spec od trików na rowerze opowie nam, jak mobajl pomaga mu w zajawce.

Wywiady

4 odcinek Zajawki na Mobajl, kolejny mistrz. Dawid Godziek, spec od trików na rowerze opowie nam, jak mobajl pomaga mu w zajawce.

Zajawka na mobajl, czyli wywiady z naszymi zawodnikami, którzy żyją z zajawki!

W poprzednim odcinku zdobywaliśmy przestworza i skakaliśmy z samolotu z Mają Kuczyńską, w tym tygodniu zmieniamy trochę otoczenie. Dawid Godziek, czołowy zawodników freestyle BMX i MTB na świecie opowie nam, jak to się stało, że wybrał taką ścieżkę kariery, i jak sobie radzi z presją na zawodach.

Dawid to najbardziej utytułowany polski zawodnik freestyle BMX i MTB. Swoją przygodę z rowerem zaczął w wieku 12 lat. Już wtedy zaczął poważnie trenować ze swoim dobrze znanym bratem, Szymonem. Ciężka praca pokazała efekty i zaczęli zdobywać nie tylko Polską scenę rowerową, ale też i światową.

Jesteście ciekawi jego tytułów? Oto niektóre z nich:

  • Złoty medal na ekstremalnych igrzyskach X-Games Sydney;
  • Złoto w zawodach Swatch Rocket Air;
  • Jest drugim człowiekiem na świecie, który zdobył medal w najważniejszych zawodach BMX i freestyle MTB, w tym samym sezonie;
  • Brązowy medal w Red Bull Joyride;
  • oraz wiele innych medali na Polskiej i międzynarodowej scenie;

Dawid nie tylko rozwija swoją zajawkę rowerową, ale także pokazuje swoje wyczyny w projektach filmowych i wypożycza koparki w swojej firmie “Wykop Sobie Sam”. Idealne połączenie pasji z pracą.
Też czujecie ogień, jak to czytacie? No to nie ma co czekać — zapraszamy was na kolejny odcinek Zajawki Na Mobajl!

udostępnij:

Facebook
Twitter
Pinterest

promowane wpisy

pobieranie ...

phone name
z abonamentem Red Bull MOBILE SieMa
  • item
w abonamencie
  • item
X zł
X zł
jednorazowo
X zł

Widoczna wysokość abonamentów uwzględnia rabat 5 zł za wybór e-faktury i terminowe płatności oraz rabat 5 zł za zgody marketingowe i na profilowanie.

 
miesięcznie

szukaj: