4 odcinek Zajawki na Mobajl, kolejny mistrz. Dawid Godziek, spec od trików na rowerze opowie nam, jak mobajl pomaga mu w zajawce.

Wywiady

4 odcinek Zajawki na Mobajl, kolejny mistrz. Dawid Godziek, spec od trików na rowerze opowie nam, jak mobajl pomaga mu w zajawce.

Zajawka na mobajl, czyli wywiady z naszymi zawodnikami, którzy żyją z zajawki!

W poprzednim odcinku zdobywaliśmy przestworza i skakaliśmy z samolotu z Mają Kuczyńską, w tym tygodniu zmieniamy trochę otoczenie. Dawid Godziek, czołowy zawodników freestyle BMX i MTB na świecie opowie nam, jak to się stało, że wybrał taką ścieżkę kariery, i jak sobie radzi z presją na zawodach.

Dawid to najbardziej utytułowany polski zawodnik freestyle BMX i MTB. Swoją przygodę z rowerem zaczął w wieku 12 lat. Już wtedy zaczął poważnie trenować ze swoim dobrze znanym bratem, Szymonem. Ciężka praca pokazała efekty i zaczęli zdobywać nie tylko Polską scenę rowerową, ale też i światową.

Jesteście ciekawi jego tytułów? Oto niektóre z nich:

  • Złoty medal na ekstremalnych igrzyskach X-Games Sydney;
  • Złoto w zawodach Swatch Rocket Air;
  • Jest drugim człowiekiem na świecie, który zdobył medal w najważniejszych zawodach BMX i freestyle MTB, w tym samym sezonie;
  • Brązowy medal w Red Bull Joyride;
  • oraz wiele innych medali na Polskiej i międzynarodowej scenie;

Dawid nie tylko rozwija swoją zajawkę rowerową, ale także pokazuje swoje wyczyny w projektach filmowych i wypożycza koparki w swojej firmie “Wykop Sobie Sam”. Idealne połączenie pasji z pracą.
Też czujecie ogień, jak to czytacie? No to nie ma co czekać — zapraszamy was na kolejny odcinek Zajawki Na Mobajl!

udostępnij:

Facebook
Twitter
Pinterest

promowane wpisy

Nie ma to jak wolność w mobajlu.

Zaciekawiła Cię oferta? Zostaw swój numer, a nasz sprzedawca skontaktuje się z Tobą niebawem.

Administratorem Twoich danych osobowych jest P4 sp. z .o.o. z siedzibą w Warszawie (02-677), ul. Wynalazek 1 (dalej „P4”). Będziemy przetwarzać Twoje dane w celu nawiązania kontaktu telefonicznego.
Masz prawo zażądać dostępu do treści danych, które Cię dotyczą – poprawić je, zaktualizować, sprostować, przenieść, usunąć lub ograniczyć ich przetwarzanie. Możesz też wnieść sprzeciw wobec przetwarzania Twoich danych osobowych.
Zawsze masz prawo do wycofania wyrażonej zgody. Wycofanie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania Twoich danych sprzed wycofania zgody.
Jeśli masz wątpliwości, czy Twoje dane są prawidłowo przetwarzane przez P4, to możesz wnieść skargę do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Szczegółowe informacje znajdziesz na naszej stronie https://www.play.pl/oi.

pobieranie ...

phone name
z abonamentem Red Bull MOBILE SieMa
  • item
w abonamencie
  • item
X zł
X zł
jednorazowo
X zł

Widoczna wysokość abonamentów uwzględnia rabat 5 zł za wybór e-faktury i terminowe płatności oraz rabat 5 zł za zgody marketingowe i na profilowanie.

 
miesięcznie

szukaj: